szerkesztés

Bethlen Gábor Nyugdíjas Klub – Klub karácsony

A program 2018.dec.15-én, délután 16:00-kor kezdődött a Bethlen Nyugdíjas Klub nagytermében. Ez egy különböző generációs közösségek együttműködésének koordinálásához, kapcsolattartáshoz, kommunikációt támogató események szervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó program volt.

A klub elnöke a vendégek köszöntésével nyitotta meg a rendezvényt, majd az előadók gyertyafényes bevonulása következett, melynek köszönhetően igazi karácsonyi hangulat lett a rendezvényteremben. A klub hölgy tagjai adták elő karácsonyi műsorukat, amelyre nagyon sokat készültek. Karácsonyi verseket szavaltak, énekeltek, rövid színdarabokat, elbeszéléseket adtak elő, végül tánccal zárták műsorukat.

Később a Mikulás is megérkezett, aki vicces mondókákkal készült, segítőivel ajándékcsomagokat adtak át a vendégeknek, külön figyelmet fordítva a gyermekekre.

Ezután hideg kocsonya vacsora következett, majd közös mulatozással, tánccal zárult a rendezvény.