Civil Partner

A Tiszta Forrás Egyesület a Zala Vármegyei Civil Központtal együttműködve évek óta kiemelkedő szerepet tölt be a vármegye civil szervezetei és vállalkozásai közötti kapcsolatépítésben. Segítünk abban, hogy az igények kölcsönösen egymásra találjanak, folyamatosan figyelemmel kísérjük az együttműködéseket. Ennek a munkának újabb mérföldköve a 2023. június 1-jén megrendezett Civil Partner rendezvény. A Városi Hangverseny- és Kiállítóteremben megrendezett eseményen nyolc helyszínen, nyolc különböző területen tevékenykedő civil szervezetet látogathattak meg a jelen lévő vállalkozók. A szervezetek az általuk kialakított standokon néhány perces interaktív bemutatót tartottak a felkínált szolgáltatásukról, valamint egy támogatásra érdemes, értékteremtő kezdeményezésükről. A nagy sikerű, jó hangulatú rendezvényen együttműködések születtek, jó ügyek támogatókra találtak, a vállalkozók pedig partnereket találhattak CSR tevékenységükhöz.

Bemutatkozó szervezetek:

• A segítség négy lábon jön (Zalai Kutyabarátok Egyesülete)
  • Csokizzunk! (Alapítvány az Autista Gyermekekért)
  • Ebadta Expo (Göcsej Kutyaklub)
  • Kezeinkkel újra teremtünk (Göcseji Kézműves Egyesület)
  • ParaArt Design (Mozgássérültek és Fogyatékkal Élők Egyesülete)
  • Szülő mosoly (DOWN-Mosolyambulancia Egyesület)
  • Tekerj a szívedért! (Nyugdíjasklubok és Idősek “Életet az Éveknek” OSZ Zala megyei szervezete)
  • Tiszta Forrás Egyesület (Szabaduló Mini-Mobil)

Vállalkozások:

·    Gartner Intertrans Hungária Kft.
·   Edelmann Hungary Packaging Zrt.
·     Zala-Müllex Kft.
·     Prime Irodatechnika Kft.
·     Zala Optika Csoport
·     Gaálhab Szivacsfeldolgozó Kft.
·     Flextronics International Kft.
·     HIRO-Geotherm Kft.
·     MBH Bank Nyrt.
·   PATENT Csoport

A szervezők köszönetüket fejezik ki:

• Szalay-Bobrovniczky Vince helyettes államtitkár úrnak, hogy elfogadta a rendezvény fővédnökségét.
  • Balaicz Zoltán polgármester úrnak, aki ajánlását adta rendezvényhez.
  • Kovács Károly úrnak, a rendezvény arculati anyagainak tervezéséért, a szervezetek felkészítésében nyújtott segítségért.
  • Németh Gábor önkormányzati képviselő úrnak a vállalkozások bevonásában nyújtott aktív részvételért.
  • A Miniszterelnökség Civil és Társadalmi Kapcsolatok Főosztályának a támogatásért.
  • A Zala Megyei Kereskedelmi- és Iparkamarának a rendezvény hirdetésében nyújtott támogatásért.