szerkesztés

IX. Természetgyógyász nap

A Goldmark Károly Művelődési Központ rendezvénye okt. 27-én, délelőtt 10:00-tól, délután 17:30-ig tartott a Balaton Színházban, a látogatók a helyszínen regisztrálhattak. A programon a különböző generációs közösségek együttműködésének koordinálása, továbbá közösségi együttműködést támogató helyi összefogás valósult meg.

Az egésznapos rendezvényen több egészségmegőrzéshez kapcsolódó, gyógynövényekről szóló előadáson és sport programon is részt vehettek az érdeklődők, melyek a színház emeleti termeiben kerültek megrendezésre. Előjegyzéshez kötött, de ingyenes kezeléseken, állapotfelméréseken is részt lehetett venni, melyekre rendkívül nagy volt az érdeklődés. Ezen kívül több kiállító is volt, akik saját házi készítésű, kézműves termékeiket mutatták be, vásárolni is lehetett tőlük. Reform és vegetáriánus ételeket is kóstolhattak a látogatók.