szerkesztés

Bethlen Gábor Nyugdíjas Klub – Nőnapi Bál

A program 2018.márc.10-én, 18:00-kor kezdődött a keszthelyi HEMO épületének színháztermében.

Különböző generációs közösségek együttműködésének koordinálásához, kapcsolattartáshoz, kommunikációt támogató események szervezéséhez, lebonyolításához kapcsolódó program volt.

A kub egyik férfi tagja, szórakoztató verses műsorral köszöntötte a női klubtagokat, továbbá minden jelenlévő hölgy vendéget. Az előadást kivetített, vicces képsorok kísérték. Ezután az urak megajándékozták az összes hölgyet egy kisebb rózsacsokorral és finom bonbonnal. Az este vendég fellépője a Georgikon Néptáncegyüttes volt, akiktől a közönség különböző kategóriákban magyar néptáncokat láthatott. Az előadás nagy sikert aratott a közönség körében, majd a fellépés után közös vacsora elfogyasztására is sor került. Végül jó hangulatú táncos mulatsággal folytatódott a nőnapi ünnepség.