szerkesztés

KÉSZ – Adventi készülődés

A rendezvény 2018.11.29-én, 18:00-kor kezdődött, mely közösségi együttműködést támogató helyi összefogás, ezen kívül a generációk közötti együttműködést, kapcsolattartást támogató esemény, valamint egy létrejött közösség gondozása is egyben. A KÉSZ tagjai a keszthelyi klubhelyiségükben gyűltek össze ezen az évzáró rendezvényen. A program kezdeteként összegezte az egyesület az éves tevékenységét, átbeszélték melyek voltak a legsikeresebb programjaik, továbbá köszönetet mondtak a támogatóknak. Beszéltek a jövő évre tervezett programokról és egyéb terveikről. Ezután agapé következett, majd adventi díszeket, koszorúkat készíthettek a résztvevők a meghívott profi virágkötő segítségével. A fiatalabb és idősebb korosztály is egyaránt élvezte a díszek és adventi koszorúk elkészítését, nagyon szép munkák készültek.