szerkesztés

PE Georgikon Kar – Baski Bálint: Kanada, Ontariotól a Sziklás-hegységig

Az előadás 2018.okt.1-én, 18:00-kor kezdődött a keszthelyi Pannon Egyetem Xiros klubjában. A program keretében alulról jövő, a közösségépítés módszerével megvalósított, a közösség életére hatást gyakorló tervek, valamint kisközösségek, önszerveződések együttműködésének mélyítése, tudás és tapasztalat megosztás valósultak meg. Baksi Bálint volt az előadó, aki saját tapasztalatairól mesélt, melyeket a Kanadában töltött idő alatt szerzett. Beszélt az utazásairól, munkájáról egy helyi nemzeti parkban. A hallgatóság érdekességek tudhatott meg a nemzeti park élővilágáról, az ott folyó munkálatokról, az ott dolgozók tevékenységéről. A kanadai szokásokról, emberekről és az ottani életről is mesélt Bálint. Az előadás közben saját fényképeinek vetítését is megtekinthette a közönség.