szerkesztés

PE Georgikon Kar – Dr. Bardócz Zsuzsa: „Jelentés a Földről”

Az előadás 2018.ápr.16-án, 18:00-kor kezdődött a keszthelyi Pannon Egyetem Xiros klubjában. Az előadó Dr. Bardócz Zsuzsa biokémikus volt, aki „Jelentés a földről” címmel tartott elődást. A program keretében alulról jövő, a közösségépítés módszerével megvalósított, a közösség életére hatást gyakorló tervek, valamint kisközösségek, önszerveződések együttműködésének mélyítése, tudás és tapasztalat megosztás valósultak meg. Az előadás témája a környezetszennyezés volt és ennek hatása az emberi szervezetre, az egészségre. Nagyon érdekes és fontos tényeket tudhatott meg a hallgatóság, amelyek talán legtöbbjüket kisebb-nagyobb életmódváltásra ösztönözték. Az előadás után lehetőség volt személyes beszélgetésre is az előadóval, aki már előadása közben is örömmel válaszolt a felmerülő kérdésekre.