FÓKUSZBAN: A GYERMEKKORI CUKORBETEGSÉG

Az „Együtt Könnyebb” Női Egészségért Alapítvány, a Tiszta Forrás Egyesület és a Zalaegerszegi Női Szalon közös rendezvényén várta az érdeklődőket november 18-án!
A program, amelyet a Zala Megyei Szent Rafael Kórház és a Zala Megyei Cukorbeteg Gyermekek Egyesülete által is támogatott!,a gyerekek, a jövő generációk egészségének megelőzésére, az egészségesebb jövő fontosságára hívta fel a figyelmet! Központi szerephez jutott a diabétesszel kapcsolatos ismeretterjesztés, amely egyaránt érinti a cukorbetegeket és az egészséges embereket.
Az előadások, tanácsadások, bemutatók támogatást és megoldást kívántak nyújtani a cukorbetegséggel élők és családtagjaik számára a mindennapi problémák leküzdéséhez!